Pohľadnica - Ďakujem, pani učiteľkaVýrobca:Hento Toto
Cena: 4,50

Momentálne vypredané

Pohľadnica - Ďakujem, pani učiteľka

"Chodiť do školy je taká povinnosť a niekedy aj radosť. Mať dobrú pani učiteľku alebo pána učiteľa je ťažké, ale aj to sa stáva. Vtedy je dobré poďakovať a popriať veľa spokojných žiakov, aby sme mali všetci na čo spomínať." Lukáš - kreslič

Veľmi sa tešíme, že môžeme pre vás navrhovať pohľadnice a že sa vám páčia. Tak vám želáme, aby tešili nielen vás, ale aj toho, komu ich pošlete.  Potrebujeme viac lásky v našich životoch a viac radosti v našich schránkach.

Pohľadnica je otvárateľná a súčasťou balenia je aj obálka.

Motívy na pohľadniciach nakreslili kamaráti s mentálnym postihnutím v OZ Bol raz jeden človek, ktorí tvoria nevšedné vecičky s vlastnou dušou pod značkou HENTO TOTO, značkou, ktorá nielen teší, ale aj pomáha.

Kresby a grafiky navrhuje skupinka dospelých kamarátov s mentálnym postihnutím v spolupráci s profesionálnymi grafikmi. Kreatívnu značku HENTO TOTO zastrešuje občianske združenie Bol raz jeden človek, v ktorom kamarátom s mentálnym postihnutím pomáhajú už viac ako 10 rokov. Pomôžte im pomáhať a robiť aj naďalej to, v čom sú dobrí kúpou ich jedinečných produktov.

Kresba: Lukáš

Rozmer: 13,5cm x 13,5cm

Materiál: papier

Fotocredits: Hentototo, Kvet Nguyen


Podobné produkty


Pohľadnica - Pre Teba
Pohľadnica - Pre Teba
4,50 €
Pohľadnica - Dikíčko
Pohľadnica - Dikíčko
4,50 €
Pohľadnica - Amor Emílio
Pohľadnica - Amor Emílio
4,50 €
Pohľadnica - Vitaj, bábo!
Pohľadnica - Vitaj, bábo!
4,50 €