Kabelka MiniMe - Joy ExpressionVýrobca:Ammyla
Cena: 75 

Kabelka MiniMe - Joy Expression

Prekrásna farebná MiniMe je multifunkčná príručná kabelka/ľadvinka, po odňatí popruhov aj dočasná peňaženka a ak chcete, môže byť aj detskou kabelkou pre malú parádnicu ;)

Patrí do kabielke z kolekcia Joy. Motív kabelky vychádza z pôvodných detských malieb a je dotvorený rôznymi výtvarnými technikami. Grafiky sú následne zdigitalizované a za pomoci špeciálnej tlačiarne s vysokým rozlíšením vytlačené priamo na kožu.

Je vyrobená z kvalitnej hovädzej kože štiepenky, s tenkým polyuretánovým filmom (PU - laminovanie). Povrch z PU spôsobuje, že táto useň nie je citlivá na vsakovanie tekutín a ľahko sa udržiava. Obmedzený prístup vlhkosti nezmäkčuje jej povrch a predchádza tak pretrhnutiu.

Je spájaná výhradne prostredníctvom nitov, bez použitia šitia. Má kratší popruh, ktorý si viete prehodiť cez ramená, alebo pripnúť na pás.

Vnútro kabelky je podlepené tenkou kožou, ktorá je príjemná na dotyk a kabelku navyše spevní. Po obvode je kabelka prešitá silným stehom. Popruhy sú vyrobené z dvoch vrstiev kože (zošité spolu).

Rozmery:

výška 11cm

šírka 17,5cm

hĺbka 3cm

popruh cca 105cm (najdlhšie nastavenie)

Materiál: hovädzia koža


Podobné produkty


Taška Luna - čierna
Taška Luna - čierna
67,00 €
Kabelka Nadia - levanduľová
Kabelka Nadia - levanduľová
83,00 €
Kabelka Lana - žltá
Kabelka Lana - žltá
65,00 €
Taška Nina - béžová
Taška Nina - béžová
98,00 €
Riflová kabelka Šachovnica tmavá
Riflová kabelka Šachovnica tmavá
21,00 €
Riflová kabelka Šachovnica svetlá
Riflová kabelka Šachovnica svetlá
21,00 €