Kabelka pastelkovník - baletkaVýrobca:Hali Dizajn
Cena: 25

Momentálne vypredané

Kabelka pastelkovník - baletka

Ak Vaša malá slečna rada kreslí, vymaľováva, je pre ňu detská kabelka - pastelkovníčka (sestra pastelkovníka) s kresliacimi potrebami ideálnou voľbou na cesty, dovolenky, návštevy....

 

Kabelka - pastelkovníčka sa Vám v lete osvedčí nielen pri cestovaní na dovolenku, ale aj priamo na dovolenke, pri návštevách u známych, v reštauráciách či v čakárni u lekára....

 

Kabelka - pastelkovníčka je ušitá z kvalitných dizajnových látok doplnená bodkovanou bavlnenou látkou s nastaviteľným popruhom s maximálnou dĺžkou 105cm. Má pevne vystuženú vonkajšiu aj vnútornú stranu, takže je pevná a dobre drží tvar. Zapínanie je na suchý zips.

 

Do kabelky sa vojde 12 krátkych pasteliek, náčrtník resp. blok na kresbičky majiteľa/majiteľku kufríka formátu A6...

 

Na prednej strane náčrtníka je autorská kresbička pre vyfarbenie a podpísanie vaším dieťatkom podľa svojej fantázie. Tak sa stane náčrtník vášho dieťatka jedinečným (nikto iný nebude mať rovnaký), veď kto by ho lepšie personifikoval ako ono samo svojou tvorbou :-). Náčrtník po zaplnení kresbami len vymeníte za nový a dieťa môže vo svojej tvorbe pokračovať. A kresby vášho dieťaťa máte uchované v jednom náčrtníku.

 

Cena za kabelku - pastelkovníčku je vrátene vnútorného vybavenia – 12 krátkych pasteliek a bloku na kreslenie formátu A6.

Veľkosť: Rozmer otvorenej kabelky je cca 30 x 16,5 cm, rozmer zatvorenej kabelky je cca 16,5 x 11,2 cm