Pastelkovník - Dievčatá v leseVýrobca:Hali Dizajn
Cena: 25

Momentálne vypredané

Pastelkovník - Dievčatá v lese

Ak Vaše dieťa rado kreslí, vymaľováva, je pre vás detský kufrík (organizér) s pastelkami ideálnou voľbou na cesty, dovolenky, návštevy....

Pastelkovník sa nám v lete osvedčil nielen pri cestovaní na dovolenku, ale aj priamo na dovolenke, pri návštevách u známych, v reštauráciách či v čakárni u lekára....

Stačí ho chytiť za ušká, preniesť kam potrebujete, otvoriť a dieťa môže začať kresliť.

Pastelkovník je ušitý z kvalitnej dizajnovej látky a kvalitnej českej bavlnenej bodkovanej látky. Má vystuženú vonkajšiu aj vnútornú stranu, takže je pevný a dobre drží tvar. Zapínanie je na suchý zips (tento spôsob zapínania sa nám najviac osvedčil :-).

 

Do pastelkovníka sa vojde 12 pasteliek, jedno pero alebo ceruzka, guma, strúhadlo, náčrtník resp. blok na kresbičky majiteľa/majiteľku kufríka formátu A5, omalovávanky, zošity... Pri prenášaní vám pastelky nevypadnú, nakoľko sú pastelky prekryté priehradkou na gumu, strúhadlo.

 

Na prednej strane náčrtníka je autorská kresbička pre vyfarbenie a podpísanie vaším dieťatkom podľa svojej fantázie. Tak sa stane náčrtník vášho dieťatka jedinečným, veď kto by ho lepšie personifikoval ako ono samo svojou tvorbou :-). Náčrtník po zaplnení kresbami len vymeníte za nový a dieťa môže vo svojej tvorbe pokračovať. A kresby vášho dieťaťa máte uchované v jednom náčrtníku.

 

Cena za pastelkovník je vrátene vnútorného vybavenia – 12 pasteliek, gumy, strúhadla, bloku na kreslenie formátu A5.

Veľkosť: Rozmer otvoreného pastelkovníka je cca 33x23,5cm