Pohľadnicový kalendár 2022Výrobca:Hento Toto
Cena: 19,90

Momentálne vypredané

Pohľadnicový kalendár 2022

Tento kalendár je ozaj výnimočný. Vymyslela ho partia v Hento toto.

A prišli na (hento) TOTO. Rozhodli sa spojiť dva produkty do jedného a vznikol unikátny stolový Pohľadnicový kalendár – Naj Stavby Slovenska.

Marek Cina, Peter Cvik, Palo Čejka, Hedviga Gutierrez, Marcela Kupčíková, Daniela Olejníková, Oľga Paštéková, Veronika Pažická, Dávid Pogran, Adela Režná, Broňa Schragge a Erik Šille. 

Pozostáva z 12 kariet, pričom na každej karte vpredu je nakreslená jedna z naj stavieb Slovenska a kalendárium. Na zadnej strane sú informácie o danej stavbe a výpoveď kresliča a ilustrátora o tom, ako sa im stavba kreslila.

V balení je aj bonusová karta s najvyššou budovou na Slovensku, ktorú môžete vyfarbiť a pridať sa tak k našim ilustrátorom.

Mysleli aj na našu Zem, a preto je pohľadnicový kalendár vytlačený na papieri s certifikátom FSC. Z obalu sa dá dokonca vystrihnúť perfektné PFko, samozrejme v tvare pohľadnice a niekomu poslať a potešiť ho.

Pozor a teraz to príde: Keď sa daný mesiac skončí, odstrihnete kalendárium a získate pohľadnicu (štandard A6), ktorú stačí len vypísať a poslať.

No nie je to perfektné? :)