Set - batoh, pastelkovník a obal na zošit Dievčatá v leseVýrobca:Hali Dizajn
Cena: 50

Momentálne vypredané

Set - batoh, pastelkovník a obal na zošit Dievčatá v lese

S týmto setom pastelkovníka a batôžteka už nebude Vašim deťom dlho na návštevách, cestách, dovolenkách... Do batôžteku si zbalia hračky a keď si budú chcieť kresliť, stačí vytiahnuť pastelkovník. Zároveň batoh využijú na záujmové krúžky aj ako školáci...

Ak Vaše dieťa rado kreslí, vymaľováva, je pre vás detský kufrík (organizér) s pastelkami ideálnou voľbou na cesty, dovolenky, návštevy....

Pastelkovník sa nám v lete osvedčil nielen pri cestovaní na dovolenku, ale aj priamo na dovolenke, pri návštevách u známych, v reštauráciách či v čakárni u lekára.... a spolu s batohom na výlety. Stačí ho chytiť za ušká, preniesť kam potrebujete, otvoriť a dieťa môže začať kresliť.

 

Pastelkovník, batoh aj obal sú ušité z kvalitnej bavlnenej dizajnovej látky (OKO-TEX Standard 100) a bavlnenej bodkovanej látky. Má vystuženú vonkajšiu aj vnútornú stranu, takže je pevný a dobre drží tvar. Zapínanie je na suchý zips (tento spôsob zapínania sa nám najviac osvedčil :-).

 

Látkový batoh sa zaťahuje sa pomocou šnúročiek, ktoré takisto slúžia ako popruhy na ramená.Vnútri má dve vrecká na mobil, peňaženku, kapesníčky... a karabínku na kľúče.

Šitý obal na knihu, šlabikár, zošit formátu A4 z kvalitných bavlnených látok s detským motívom v kombinácii s bodkovanou látkou.

Obal je vystužený a podšitý.

 

Do pastelkovníka sa vojde12 pasteliek, jedno pero alebo ceruzka, guma, strúhadlo, náčrtník resp. blok na kresbičky majiteľa/majiteľku kufríka formátu A5, omalovávanky, zošity... Pri prenášaní vám pastelky nevypadnú, nakoľko sú pastelky prekryté priehradkou na gumu, strúhadlo.

 

Na prednej strane náčrtníka je autorská kresbička pre vyfarbenie a podpísanie vaším dieťatkom podľa svojej fantázie.Tak sa stane náčrtník vášho dieťatka jedinečným, veď kto by ho lepšie personifikoval ako ono samo svojou tvorbou :-). Náčrtník po zaplnení kresbami len vymeníte za nový a dieťa môže vo svojej tvorbe pokračovať. A kresby vášho dieťaťa máte uchované v jednom náčrtníku.

 

Cena za pastelkovník je vrátene vnútorného vybavenia – 12 pasteliek, gumy, strúhadla, bloku na kreslenie formátu A5. Pri prenášaní vám pastelky nevypadnú, nakoľko sú pastelky prekryté priehradkou na gumu, strúhadlo.

 

Na prednej strane náčrtníka je autorská kresbička pre vyfarbenie a podpísanie vaším dieťatkom podľa svojej fantázie. Tak sa stane náčrtník vášho dieťatka jedinečným, veď kto by ho lepšie personifikoval ako ono samo svojou tvorbou :-). Náčrtník po zaplnení kresbami len vymeníte za nový a dieťa môže vo svojej tvorbe pokračovať. A kresby vášho dieťaťa máte uchované v jednom náčrtníku.

 

Veľkosť: 

Rozmer otvoreného pastelkovníka je cca 33x23,5cm

Rozmer batohu je cca 37x27,5cm.

Rozmer obalu je na A4.

Možné kúpiť aj samostatne.