Pohľadnica - Amor EmílioVýrobca:Hento Toto
Cena: 4,50 

Pohľadnica - Amor Emílio

"Dvaja, ktorí sa majú radi, môžu sa pekne osláviť a nemusí byť ani Valentín. Láska je krásna vec a je dobré ju mať vo svojom srdiečku, lebo potom nás ostatní majú radi a aj my ich. Mohli by sme byť k sebe láskaví, dobrí a aj takí milí každý deň." Luky - kreslič

Veľmi sa tešíme, že môžeme pre vás navrhovať pohľadnice a že sa vám páčia. Tak vám želáme, aby tešili nielen vás, ale aj toho, komu ich pošlete.  Potrebujeme viac lásky v našich životoch a viac radosti v našich schránkach.

Pohľadnica je otvárateľná a súčasťou balenia je aj obálka.

 

Motívy na pohľadniciach nakreslili kamaráti s mentálnym postihnutím v OZ Bol raz jeden človek, ktorí tvoria nevšedné vecičky s vlastnou dušou pod značkou HENTO TOTO, značkou, ktorá nielen teší, ale aj pomáha.

Kresby a grafiky navrhuje skupinka dospelých kamarátov s mentálnym postihnutím v spolupráci s profesionálnymi grafikmi. Kreatívnu značku HENTO TOTO zastrešuje občianske združenie Bol raz jeden človek, v ktorom kamarátom s mentálnym postihnutím pomáhajú už viac ako 10 rokov. Pomôžte im pomáhať a robiť aj naďalej to, v čom sú dobrí kúpou ich jedinečných produktov.

Kresba: Luky

Rozmer: 13,5cm x 13,5cm

Materiál: papier

Fotocredits: Hentototo, Kvet Nguyen